Pozycjonowanie

Każda osoba zainteresowana usługą pozycjonowania w naszej firmie, może liczyć na fachową pomoc doradcy – z zakresu doboru słów kluczowych. Oczywiście jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów.

Ważnym elementem w etapie przygotowawczym do pozycjonowania jest dobranie odpowiednich słów do budżetu klienta oraz specyfikacji branży, w której działa klient.

Pozycjonowanie uzupełniamy comiesięcznymi – dziennymi raportami z pozycjami, jakie osiągał serwis w poszczególnych dniach miesiąca.

Optymalizacja strony

Optymalizacja stron polega na dostosowaniu strony internetowej do potrzeb i oczekiwań użytkowników sieci oraz do wyszukiwarek internetowych. Przeprowadzona przez nas optymalizacja obejmuje kod strony, treść, grafikę, słowa kluczowe i strukturę linków wewnętrznych. Analizujemy poprawność poszczególnych elementów witryny, a w razie potrzeby poprawiamy błędy, które mają negatywny wpływ na jej pozycję w wyszukiwarkach.

Elementy optymalizacyjne na stronie

Optymalizacja SEO obejmuje działania, których celem jest dostosowanie danej witryny do wymogów najważniejszych wyszukiwarek internetowych. W trakcie tego procesu wskazujemy błędy, które utrudniają zdobycie dobrej pozycji w wynikach wyszukiwania, jak również przygotowujemy projekty zmian i rozbudowy witryny. Optymalizacja SEO składa się z następujących etapów:
 • ustalenie wraz z Klientem zakresu działań,
 • przygotowanie raportu zawierającego proponowane zmiany kodu, słów kluczowych, treści i grafiki,
 • wdrożenie optymalizacji.
Efektem podjętych przez nas działań jest wyeliminowanie błędów, które do tej pory ograniczały możliwość pozyskiwania ruchu z wyszukiwarek, poprawa widoczności na wybrane frazy kluczowe i usprawnienie działania witryny.

Audyt strony

Audyt stron internetowych to szczegółowy raport, który służy dostosowaniu witryny do wymogów wyszukiwarek internetowych. Po dokonaniu audytu Klient otrzymuje dokument, w którym znajdują się wskazówki dotyczące dalszych prac nad stroną, czyli informacje przydatne m.in. dla programistów. Sprawnie przeprowadzony audyt pozwala na podjęcie działań, które poprawią pozycję strony w wyszukiwarkach internetowych.

Zakres audytu SEO

 • analizę strony pod kątem technicznym, ze zwróceniem uwagi na wykorzystywaną technologię, mapę witryny, występowanie pliku robots.txt oraz z udzieleniem wskazówek dotyczących poprawy prędkości ładowania
 • sprawdzenie funkcjonalności strony na urządzeniach mobilnych wraz ze wskazaniem parametrów wymagających poprawy, w celu zwiększenia szybkości ładowania
 • analizę nagłówka dokumentu HTML i poprawności znaczników title, keywords, description oraz robots, z zaprezentowaniem widoku zaindeksowanej strony w wynikach wyszukiwarki
 • analizę zawartości podstrony, w celu skontrolowania struktury nagłówków oraz grafiki z zastosowaniem atrybutów alt, a także wskazanie proporcji tekstu podstrony do objętości kodu HTML

 • sprawdzenie liczby zaindeksowanych podstron witryny w wyszukiwarce Google wraz z zaprezentowaniem listy domen linkujących stronę
 • analizę linków w obrębie analizowanej podstrony z uwzględnieniem linków wewnętrznych oraz zewnętrznych z anchorem i typem dofollow/nofollow
 • kontrolę występowania sygnałów społecznościowych danego adresu URL
 • analizę widoczności na poszczególne frazy, ze zwróceniem uwagi na te spośród nich, które znajdują się w pierwszej dziesiątce rezultatów wyszukiwania i wykazują duży potencjał ruchu

Zalety audytu

Dobrze przeprowadzony audyt prowadzi do wyeliminowania błędów indeksowania i zoptymalizowania kodu strony oraz zapewnienia witrynie lepszej oceny algorytmu Google, a w rezultacie pozwala na zyskanie wyższej pozycji w wynikach wyszukiwarki. Audyt strony w Lubinie to oferta skierowana do wszystkich posiadaczy stron internetowych, agencji interaktywnych i web developerów.

Zaprezentowanie szczegółowej analizy jest możliwe wyłącznie w przypadku indywidualnego podejścia do badanej witryny i sprawdzenia wszystkich jej elementów. Posiadamy wszelkie niezbędne w tym celu umiejętności, a także duże doświadczenie w przeprowadzeniu audytów SEO. Wykonane przez nas działania stanowią bardzo dobrą podstawę dla procesu pozycjonowania, obniżają jego koszta i skracają czas potrzebny na zdobycie wysokiej pozycji w wyszukiwarkach. Umożliwią poprawę jakości witryny i skracają czas dotarcia do odbiorców, a także pozwalają na zaprezentowanie aktualnych informacji.

Co dostaniesz w standardzie pozycjonowania?
Dbamy o zadowolenie naszych klientów. Przedstawiamy 5 najważniejszych zasad jakimi kierujemy się podczas współpracy. Niczego nie ukrywamy.

Nasi Specjaliści zadbają aby dobrać do Twojej strategii SEO wyłącznie frazy, które mają realną wyszukiwalność. 

Przez cały okres trwania współpracy będziesz mógł na bieżąco śledzić statystyki pozycji.
Przydzielimy Ci indywidualnego specjalistę SEO, który będzie do Twojej dyspozycji.
Nie jesteś naszym niewolnikiem, dlatego w przypadku chęci zakończenia współpracy okres wypowiedzenia to zawsze 1 miesiąc.

Narzędzia

Chcąc zapewnić najwyższy poziom usług używamy między innymi następujących narzędzi